Молодіжна рада

Молодіжну раду при Новопокровській селищній раді створено!

Установчі збори Молодіжної ради відбулися 05 вересня 2023 року за участі Альошиної Світлани - заступника селищного голови з питань регіонального розвитку та залучення інвестицій, голови ініціативної групи зі створення Молодіжної ради та Рудавіна Юрія - директора КЗ "Центр культури і дозвілля" Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області, секретаря ініціативної групи. До складу ради обрано 15 членів, головою Молодіжної ради став Павлов Костянтин із селища Введенка, заступник - Васильєв Володимир із селища Есхар, секретар - Рудавіна Поліна із селища Новопокровка.

Вітаємо нашу активну молодь, дякуємо за активну громадянську позицію! Вчіться, працюйте, прагніть успіхів на шляху створення молодіжної політики Новопокровської громади! Бажаємо вам удачі, нових досягнень, невичерпної творчої та життєвої наснаги!

Мрійте і нехай ваші мрії перетворюються в нові реалізовані проєкти!

Протокол установчих зборів молодіжної ради

Протокол 1 першого засідання 05.09.2023

Круглий стіл в рамках проєкту Впливові