Круглий стіл в рамках проєкту Впливові

Дата: 04.10.2023 21:20

28 вересня 2023 року відбувся круглий стіл в рамках проєкту Впливові

Меморандум про співпрацю з ГО "Українська академія лідерства" підписано. Члени Молодіжна рада Новопокровської ТГ та активна молодь громади, які були відібрані для участі в проєкті , розпочали роботу над проєктами для розвитку нашої громади.Сьогодні з нами працювали Yaroslav Zhydyk  , Галя Нікітіна , Кирило Ратушняк.

У форматі круглих столів  обговорили можливості підвищення ефективності взаємодії молоді з представниками органу місцевого самоврядування - Новопокровською селищною радою. Результатом офлайн-зустрічі стало напрацювання проблематик для нашої громади, а також генерування ідей для вирішення тих проблем, які є актуальними і для місцевої молоді, і для громади загалом.

Віримо в нашу молодь та всебічно підтримуємо її💛💙.

Бажаємо здобути знання та розробити  дійсно круті, цікаві проєкти!

Я, Светлана Алешина , заступник голови Новопокровської селищної ради допоможу проаналізувати цільову аудиторію, стейхолдерів проєкту, визначити мету, ціль, а головне - знайти фінансування, щоб довести розпочату справу до кінця.

Нехай ваші проєкти стануть кращими серед поданих проєктів іншими громадами України!

💛💙Разом до перемоги! 💛💙

_____________________

Проєкт реалізовується в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні