Публічний договір

ПОВІДОМЛЕННЯ від 26.06.2023

про публічну пропозицію (оферту) КП «Вода Есхара» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та
 централізованого водовідведення

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання  Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Вода Есхара» Новопокровської селищної ради (код ЄДРПОУ 40574323) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку (згідно переліку наведеному нижче).

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Новопокровської селищної ради https://novopokrovka-gromada.gov.ua/  співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувачів) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Довідково: прийняття рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги (укладення індивідуального та/або колективного договору про надання комунальної послуги) належить до повноважень зборів співвласників багатоквартирного будинку та оформлюється відповідно до ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 25.08.2015 №203 «Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку».

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Вода Есхара» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Новопокровської селищної ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Перелік адрес багатоквартирних будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Перелік вулиць приватних будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Заява-приєднання до Публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення