Голова громади

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Слабінська Олена Сергіївна,  народилася 15 липня 1975 року в селищі Есхар Чугуївського  району Харківської області.

Громадянка України

Освіта: вища.

• 1982 – 1992 р.р.: навчалась в Чугуївській загальноосвітній середній школі № 5.
  • 1992 –1996 рр.: навчалась та закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Дошкільне виховання».
  • 1996 – 1998 рр.: навчалась та закінчила Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників за спеціальністю «Психологія».

Посада, місце роботи (заняття): Директор, Есхарівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області (з 2017р. по теперішній час).

• 1998 -2001р.: практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16 м. Горлівка Донецької області.
  • 2001-2004 рр.: практичний психолог Есхарівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Есхарівської селищної ради.
  • 2004-2005 рр.: практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. стм. Есхар.
  • 2005-2017 рр.: практичний психолог Есхарівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Есхарівської селищної ради.

Партійність: безпартійна.

Наявність чи відсутність представницького мандата: представницький мандат відсутній.

Наявність чи відсутність судимості: Судимість відсутня