Новопокровська громада
Харківська область, Чугуївський район

05 Квітня, 2021 р., 13:28
   04 квітня 2021 року було проведено прибирання території від сміття на дитячому майданчику та біля пам’ятнику загиблим у Другій Вітчизняній війні, кладовища та шкіл на території села Зелений Колодязь, с.Тернова, смт.Введенка Новопокровської селищної ради.
31 Березня, 2021 р., 08:51
    Подія, що відбудеться в приміщенні Новопокровського будинку культури 31 березня 2021 року о 14.00, ініційована Новопокровською селищною радою і має мету налагодити продуктивну взаємодію нашої ради, органів місцевого самоврядування сусідніх громад, активних представників громадськості, природоохоронних громадських організацій, екологів, юристів в напрямку подолання екологічної катастрофи державного масштабу - колосальне забруднення русел річок Уди та Сіверський Донець відходами переробки полімерів.
18 Березня, 2021 р., 16:41
На Харківщині запровадили додаткові карантинні обмеження для масових закладів, а школам і вишам рекомендують дистанційне навчання.
18 Березня, 2021 р., 12:38
17 березня відбулась IV сесія VIII скликання Новопокровської селищної  ради, на якій були присутні 22 депутатів.