Відкрито новий офіс «Зроблено в Україні»

Дата: 25.12.2024 09:58
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

Державна служба зайнятості інформує:

Відкрито новий офіс «Зроблено в Україні»

У місті Чугуіві відкрито офіс «Зроблено в Україні».

Він функціонуватиме на базі Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості.

Офіс «Зроблено в Україні» — це ще один важливий інструмент для підтримки підприємців, зокрема тих, хто розвиває свій бізнес в Україні.

Тут ви можете отримати послугу «під ключ»: консультації щодо державних програм підтримки, допомогу в написанні заявок на гранти та бізнес-планів, зокрема й для ветеранських бізнесів.

В рамках урядової грантової програми «Власна справа» у поточному році на підтримку бізнесу вже надано гранти на суму понад 4 млн грн. Це означає ще більше продуктів, які ми купуємо, та більше послуг, якими користуємось.

Також фахівці офісу проконсультують щодо послуг служби зайнятості для малого та мікробізнесу, зокрема надання ваучерів на навчання, компенсації за працевлаштування безробітних, ВПО, учасників бойових дій та облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю.

Запрошуємо всіх охочих відвідати наш офіс і скористатися можливостями для розвитку власної справи.

Адреса: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 11.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь