СКАЗ

Дата: 24.07.2024 14:45

Сказ

В цьому році по області в 1,5 рази збільшилась кількість звернень людей до лікувальних закладів з приводу ушкоджень, нанесених тваринами.

За минулий період поточного року сказ лабораторно підтверджено у 66 тварин.

Більшість з них свійські тварини: коти, собаки, велика рогата худоба, і лише чверть - бродячі або дикі.

У Чугуївському районі за 6 місяців 2024 року зареєстровано 12 лабораторно підтверджених випадків сказу тварин.

До лікувальних закладів звернулось 92 людини.

Тож, вакцинація - це єдиний дієвий метод від сказу!

У районі проводяться профілактичні щеплення собак та котів проти сказу.

Громадяни - власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до найближчої дільниці ветеринарної медицини в Чугуївському районі: Чугуївської дільниці ветеринарної медицини: вул. Гагаріна, 15, м. Чугуїв, тел. 2-21-16.

Профілактичне щеплення убезпечить тварину від зараження сказом протягом 1 року!