Прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець

Дата: 26.06.2024 15:07

Фото без опису

Інформуємо, що за інформацією з офіційного сайту Міністерства аграрної політики та продовольства України 27.06.2024 о 10.00 в Державному аграрному реєстрі (далі — ДАР) розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть aгpapiї ycix районів та громад окрім тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій.

Нагадуємо, що при реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Тож, з метою збільшення ймовірності отримання вищезазначеної дотації, рекомендуємо подавати заявки oдpaзy після початку роботи фінансової програми. Також інформуємо, що через велику кількість суб'єктів господарювання у ДАР в цей час можливі технічні збої.