Дата: 23.05.2024 13:32

Державна служба зайнятості інформує:

До уваги роботодавців!

Інформуємо роботодавців щодо проведення опитування. DOBRE – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Одним з напрямків роботи Програми DOBRE у 2023-2024 роках є підтримка розробки програм комплексного відновлення (далі - ПКВ) територій територіальних громад та областей, зокрема в Харківській області та 10 територіальних громадах області.

👉Опитування проводиться з метою врахування думки представників бізнесу Харківської області задля визначення поточного стану та перспективних напрямків розвитку бізнесу. Отримані результати будуть узагальнені та використані для підготовки відповідних заходів ПКВ, направлених на відновлення регіону та підтримку бізнесу.

👉Інформація про учасників опитування не підлягатиме оприлюдненню та буде оброблятися з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних» виключно фахівцями Програми DOBRE.

Іінформуємо роботодавців щодо проведення опитування за посиланням: https://bit.ly/3JMhzA1