Щодо якості питної води

Дата: 08.05.2024 15:24

З метою попередження епідемічних та санітарно-гігієнічних ускладнень на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району, Комунальним підприємством «Вода Есхара» було проведено лабораторний контроль питної води з джерел централізованого водопостачання, розташованих на території Новопокровської селищної ради, а саме: смт Есхар, с. Стара Покровка.

Відповідно до Протоколів визначення показників якості питної води від 22.04.2024р, проби води, які були відібрані з централізованих джерел водопостачання відповідають вимогам ДСанПіН № 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

КП «Вода Есхара» і надалі проводитиме заходи щодо контролю якості питної води.