Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 12.04.2024 09:34
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

1

Замовник

НОВОПОКРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської  селищної ради, код за ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Дата оголошення

11 квітня 2024 року

5

Строк надання послуг

до 30.06.2024 року.

6

Обсяг закупівлі

1 послуга (152 машино-годин)

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-04-11-007417-a

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

229520,00 грн. (двісті двадцять дев’ять тисяч п’ятсот двадцять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено розрахунковою кількістю часів необхідної роботи автогрейдера для вирівнювання                               ґрунтових доріг в 2024 році.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг автогрейдера відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020р. та сформована на підставі отриманих комерційних пропозицій від потенційних надавачів послуг автогрейдера на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено згідно Рішення XXХІ сесії VIII скликання Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 20 березня 2024 року «Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2023 року «Про бюджет Новопокровської селищної територіальної громади на 2024 рік»».

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

Послуги, які становлять предмет закупівлі, повинні виконуватися з належною якістю та відповідно до встановлених чинним законодавством України норм та технічних характеристик, діючими на період надання послуг.

1. Послуги надаються з урахуванням потреб Замовника та у відповідності до технології виконуваних робіт. Перелік об’єктів та обсяги надання послуг вказуються Замовником в кожному окремому випадку. Враховуючи характер надання послуги Виконавець здійснює її надання в робочий час, а при потребі і в неробочий час, включаючи вихідні та святкові дні за наявності заявок Замовника.

На випадок поломки або проведення технічного обслуговування транспортного засобу, Виконавець повинен протягом 24 год. надати  Замовнику аналогічний транспортний засіб.

2. Техніка, яка буде задіяна для планування та профілювання доріг території селищної ради повинна якісно і технічно відповідати умовам вказаних послуг. Планування та профілювання доріг здійснюється технікою з водієм у справному технічному стані, повністю заправлена паливно-мастильними матеріалами, забезпечена регулярним проходженням технічного огляду та з необхідними розпізнавальними знаками.

 Виконавець несе повну матеріальну відповідальність за охорону своєї техніки, її комплектуючих та паливно-мастильних матеріалів

3. Вартість часу роботи техніки обліковується з моменту її прибуття та вибуття з об’єкту. Заправка, доставка техніки на об’єкт надання послуг та інші супутні витрати включаються Учасником до ціни пропозиції.

4. Виконавець забезпечує  дотримання правил охорони праці та техніки безпеки під час надання послуг, що є предметом закупівлі.

Виконавець забезпечує щоденний перед рейсовий та післярейсовий технічний огляд обладнання (техніки) фахівцем, відповідальним за своєчасне проходження технічного обслуговування обладнання (техніки)  та охорону праці та має відповідне посвідчення.

5. Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик його предмета передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про надання послуг, а саме використання Виконавцем обладнання та матеріалів, що не спричиняють шкоди довкіллю, недопущення забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації техніки.

6. Замовник залишає за собою право змінювати перелік об’єктів, які потребують планування та профілювання і їх черговість в межах суми договору.

  7. Послуги, які становлять предмет закупівлі, повинні виконуватися з належною якістю та відповідно до встановлених чинним законодавством України норм та технічних характеристик.   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь