Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 24.01.2024 20:52

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

Замовник

НОВОПОКРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмету закупівлі

Послуги з благоустрою в смт. Есхар, Чугуївського району, Харківської області, код ДК 021:2015 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 90611000-3 Послуги з прибирання вулиць)

Вид процедури

Відкриті торги

Дата оголошення

17 січня 2024 року

Строк поставки

До 30.06.2024р.

Обсяг закупівлі

1 послуга

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-01-17-013123

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

333000,00 грн. (триста тридцять три тисячі грн. 00 коп.),  у тому числі ПДВ.

Визначено згідно Рішення XХХI сесії VIII скликання Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 22 грудня 2023 року «Про затвердження бюджету Новопокровської селищної територіальної громади на 2024 рік»).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до бюджетного запиту  та прогнозованих обсягів послуг з прибирання та підмітання вулиць (Послуги з благоустрою в смт. Есхар, Чугуївського району, Харківської області) на 2024 рік.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період надання послуг.

Учасник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг.

При наданні послуг з утримання територій загального користування Учасник повинен дотримуватись вимог:

- Закону України «Про благоустрій населених пунктів»;

- Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

- Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;

- Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», Закону України «Про відходи»;

- Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070.

Виконавець повинен використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, забезпечити унеможливлення розсипання зібраного сміття в процесі його прибирання та перевезення, не допускати забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.

Послуги, що мають надаватися, включає в себе:

1. Прибирання сміття з урн (два рази на тиждень) – 1998 шт.

2. Прибирання тротуарів, газонів та парків – 83000 м2.

3. Прибирання листя з тротуарів, газонів та в парках – 21000 м2.

4. Прибирання бордюрів – 1200 метр/погон.

5. Вивезення гілок, листя, сміття  та навантаження на трактор вручну – 384 м3.

6. Посипання алей та тротуарів піском – 14400 м2.