Результати опитування населення щодо визначення рівня довіри до керівництва Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

Дата: 02.01.2024 15:18

З першого грудня на території Новопокровської громади реалізується проєкт "Довіра через партисипацію: інформування та підвищення спроможності Новопокровської громади" . Проєкт реалізує ГО "Смак життя" за фінансової підтримки ГО "Станція Харків" .

🔊За результатами опитування населення Новопокровської громади було отримано наступні результати:

Рівень довіри населення за 10-бальною шкалою:

Голова Новопокровської ТГ - 6,44

Староста Есхарівського СО- 5,82

Староста Введенського СО - 7,56

Староста Тернівського СО - 5,54

Заступники голови - 6,01

Депутатський корпус - 5,40

Виконавчий комітет - 5,81

Освітня галузь - 6,44

Медична галузь - 7,08

ЖКГ - 5,47

🧑🤝🧑👬Станом на 01.12.2023 року чисельність наявногомісцевого населення Новопокровської селищної  територіальної громади становила 18044 особи.

️Статевий склад населення характеризується перевагою чисельності жінок над чоловіками. Кількість жінок складає жінок 9648 (53%), чоловіків 8567 (47%).

Найактивнішими під час соціалогічного  опитування були мешканці у віці 36-65 років (60,7% із загальної чисельності опитаних).

Жінки Новопокровської громади є більш активними, відповіді надали 83% жінок️ і тільки 14,4% чоловіків️, 2,6% із опитаних відмовилися назвати свою стать.

30,6% опитаних є мешканцями селища Новопокровка, 29,7% - селища Есхар, 16,9% - села Тернова, 14,5% - селища Введенка та 7% з інших 6 населених пунктів громади.

Із Загальної чисельності 86,6% опитаних є місцевими мешканцями і тільки 13,2% ВПО.

👍41,8% населення впевнені, що справи у громаді йдуть у правильному напрямку,

👎 а 17% опитаних зазначили, що справи в Новопокровській громаді йдуть у НЕ правильному напрямку.

20% опитаних поділилися своїми пропозиціями по відновленню громади, дехто наводив декілька порад.

🛣️7% опитаних звернули увагу на необхідність ремонту доріг.

💡4% опитаних звернули увагу на необхідність ввімкнення вуличного освітлення

👶👶👶3% опитаних звернули увагу на необхідність проведення занять для дітей

🚮2% опитаних звернули увагу на необхідність покращення прибирання сміття

🚌2% опитаних звернули увагу на необхідність покращення транспортного сполучення між населеними пунктами

🌡️1% опитаних звернули увагу на відсутність опалення в будинках

👑1% опитаних зазначили, що не розуміють обов’язки місцевої влади та депутатського корпусу

️1% опитаних зазначили, що недостатньо проінформовані про роботу місцевої влади

👬І менше 1% опитуваних зазначали такі потреби: покос трави, ремонт приміщення Укрпошти, відкриття господарчого магазину, відкриття аптеки, відкриття магазину “Агромол”, ремонт на дитячих майданчиках, проведення активностей для молоді, гуртки для дітей дошкільного віку, подрібнювач гілок, безкоштовний центр лабораторних досліджень, покращити процес надання відповідей на електронні звернення, покращити послугу догляду за людьми похилого віку, скерувати всі кошти на ЗСУ.

‼️Влада Новопокровської громади ознайомилася з усіма пропозиціями та потребами і найближчим часом надасть роз’яснення по всім перерахованим пунктам - що вже зроблено і що планується зробити найближчим часом.

Для врахування думки населення та  прийняття рішень в громаді проводиться процес підключення  інструменту е-демокрації такий, як е-консультації.

‼️Розклад проведення он-лайн консультацій буде повідомлений  найближчим часом.

#Station_participation #Станція_Харків #NED