Засідання фокус-групи Тернівського старостинського округу.

Дата: 02.01.2024 15:16

🔊22 грудня 2023 року відбулося засідання фокус-групи Тернівського старостинського округу.

В рамках проєкту від ГО "Смак життя" проводиться дослідження щодо потреб та проблемних питань, які турбують населення громади.

Зустріч відбулася на базі Тернівського ліцею за участю голови Новопокровської селищної ради Олени Слабінської , заступника голови Світлани Альошиної, старости Віктора Тарусина.

Тема зустрічі: "Впровадження е-консультацій в Новопокровській громаді".

Аналіз результатів проведеної фокус-групи показав, що найактивнішими учасниками нововведень в Тернівському старостинському окрузі є жінки (97% присутніх) і тільки 3% чоловіків. За віковими категоріями учасники розподілилися наступним чином:

👬Молодь від 14 до 35 років - 20%;

🧑🤝🧑Активні люди від 36 до 60 років - 61%;

👵👴Люди похилого віку старші за 60 років - 19%.

100% опитаних назвали Viber зручним каналом для отримання інформації.

95% опитаних відмітили також телеграм та  Фейсбук.

100% опитаних вважають проведення анкетування в електронній формі (за допомогою інтернет ресурсів) найбільш зручним.

Основними проблемними питаннями Тернівського старостинського округу були названі наступні:

-ремонт доріг;

- освітлення вулиць;

- неформальне навчання та розваги для дітей та молоді (гуртки, розвиткові заходи, спортивний розвиток);

- благоустрій населених пунктів старостату;

- транспорт до Харкова.

‼️Фокус-група висловила бажання частіше проводити зустрічі з керівництвом громади та приймати активну участь у процесах розвитку Новопокровської селищної територіальної громади.

Для учасників фокус-групи було організовано неформальне спілкування під час кава-брейку.

Проєкт: "Довіра через партисипацію: інформування та підвищення спроможності Новопокровської громади" реалізується за рахунок коштів Станція Харків

#Station_participation #Станція_Харків #NED