Засідання фокус-групи Есхарівського старостинського округу

Дата: 02.01.2024 15:09

27 грудня 2023 року відбулося засідання фокус-групи Есхарівського старостинського округу, який є найбільшим по чисельності населення (6,5 тис. місцевого населення та майже 3 тисячі ВПО).

В рамках проєкту від ГО "Смак життя" відбулася зустріч з фокус-групою на базі Есхарівського будинку культури. Навчання за темою "Впровадження е-консультацій в Новопокровській громаді" провела заступник селищного голови Світлана Альошина . Зустріч відбулася завдяки підтримці старости Малишева Артема.

Аналіз результатів проведеної фокус-групи показав, що найактивнішими учасниками знову є жінки (90% присутніх) і тільки 10% чоловіків. За віковими категоріями учасники розподілилися наступним чином:

👬Молодь від 14 до 35 років - 16%;

🧑🤝🧑Активні люди від 36 до 60 років - 65%;

👵👴Люди похилого віку старші за 60 років - 19%.

100% опитаних вважають телеграм канал найзручнішим для отримання інформації.

95% опитаних відмітили також Viber та  Фейсбук. Також висловили бажання отримувати інформацію через офіційний сайт громади, ютуб, інстаграм та тік,-ток.

10% опитаних бажають заповнювати паперові анкети  при отриманні гуманітарної допомоги, але 90% все-таки за проведення анкетування в електронній формі (за допомогою інтернет ресурсів).

Основними проблемними питаннями Есхарівського старостинського округу були названі наступні:

-ремонт доріг;

- освітлення вулиць;

- неформальне навчання та розваги для дітей та молоді (гуртки, розвиткові заходи, спортивний розвиток);

- відбудова Есхарівського ліцею;

- ремонт даху Есхарівської амбулаторії;

‼️Більшість учасників вважають за необхідне вивчення думки населення та врахування її під час прийняття управлінських рішень керівництвом селищної ради‼️

Також просять опублікувати звіти по проведених заходах та розробити план-графік он-лайн консультацій. Пропонують такі теми: звіти керівництва громади про роботу у 2023 році та очікування, плани на 2024 рік.

Для учасників фокус-групи було організовано неформальне спілкування під час кава-брейку.

Проєкт: "Довіра через партисипацію: інформування та підвищення спроможності Новопокровської громади" реалізується за рахунок коштів Станція Харків

Питання, які підіймалися на засіданні фокус-групи будуть розглянуті, очікуйте на повідомлення щодо прийнятих керівництвом рішень!

#Station_participation #Станція_Харків #NED