Всеукраїнській форум для представників молодіжних рад та активної молоді «Як працювати під час війни"

Дата: 07.10.2023 23:56

Нещодавно, а саме п'ятого вересня було створено Молодіжну раду при Новопокровській селищній раді і вже 5 жовтня Костянтин Павлов голова Молодіжна рада Новопокровської ТГ достойно представив у Вінниці на Всеукраїнському форумі для представників молодіжних рад та активної молоді «Як працювати під час війни" нашу громаду. Впродовж 3-х днів понад 140 учасників із 24 областей України обговорювали бачення та уявлення роботи молодіжних рад в умовах війни, обмінялись досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних рад в Україні, напрацювання інструментів для участі молоді на різних рівнях в умовах війни.

🔹Серед запрошених гостей форуму - народні депутати України Олександр Санченко, Ірина Борзова, Державний секретар Кабінету міністрів України Олександр Ярема, Заступник Міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, перший заступник Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

Тепер логотип нашої молодіжної ради при Новопокровській селищній раді сяє на банері серед молодіжних рад України 💛💙

А хто ще не знає як виглядає логотип молодіжної ради при Новопокровській селищній раді дивіться на фото під цим постом!