До уваги мешканців Новопокровської громади!

Дата: 21.08.2023 13:23

На території громади працює   комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області

Персональний склад комісії:

Голова комісії - Маковецький Владіслав Вікторович, перший заступник               селищного голови.

Заступник голови  комісії – Квасніков В’ячеслав Анатолійович, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, архітектури та містобудування.

Секретар  комісії – Тишкевич Олена Миколаївна, секретар виконавчого комітету

Член комісії – Гузєєва Тетяна В’ячеславівна , спеціаліст 1 категорії загального відділу.

Член комісії - Чекунов Геннадій Костянтинович, головний архітектор Чугуївського районну.

Член комісії – Багрич Наталія Валентинівна, спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, архітектури та містобудування.

Член комісії – Камишан Олексій Іванович, начальник відділу ЖКГ , комунальної власності та благоустрою селища.

Член комісії – Ковальов Роман Юрійович (за згодою), представник правоохоронних органів.

Член комісії- Вишняков В’ячеслав Володимирович, представник від громадськості.

Член комісії- Рало Олександр Миколайович, представник від громадськості.

Член комісії- Слабінський Андрій Олександрович, представник від громадськості.

Комісія працює за адресою: вул. Дворянська, 9А, смт Новопокровка, Чугуївський район Харківська область

Понеділок-четвер з 8.00 год. до 16.30 год.

П’ятниця з 8.00 год. до 15.00 год.