Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 13.04.2023 11:55

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

Замовник

НОВОПОКРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмету закупівлі

Бензин А-95 EURO, код за ДК: 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 09132000-3 Бензин)

Вид процедури

Відкриті торги

Дата оголошення

10 квітня 2023 року

Строк поставки

До 31.12.2023р. (включно)

Обсяг закупівлі

6300 л.  (талони)

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-04-10-011555-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

299250,00 грн.(двісті дев’яносто дев’ять тисяч двісті п’ятдесят грн. 00 коп.),  у тому числі ПДВ.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості бензину відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020р. та сформована на підставі отриманих комерційних пропозицій від потенційних постачальників  та  згідно з аналізом цін на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено згідно Рішення XX сесії VIII скликання Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 22 грудня 2022 року «Про бюджет Новопокровської селищної територіальної громади на 2023 рік»».

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та відповідним національним стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання Товару.

Якісні характеристики мають відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив та ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» (далі – Паливо).

Паливо, що є предметом закупівлі, повинно бути таким, що не має негативного впливу на навколишнє середовище, тобто учасник гарантує, що технічні і якісні характеристики палива відповідають встановленим законодавством нормам.

Учасник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання Палива.

Під час виконання договору про закупівлю постачальник Палива зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.