До уваги платників податків!

Дата: 12.12.2022 09:18

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що взаємодія платників з органами податкової служби здійснюється дистанційно у режимі реального часу через персоналізований сервіс «Електронний кабінет». Базовий функціонал електронного кабінету дає можливість у режимі онлайн переглядати дані карток особових рахунків про стан розрахунків з бюджетами.

Запити на отримання електронного витягу інформації щодо стану розрахунків з бюджетами потрібно направляти до органів Державної податкової служби України засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" через персоналізований сервіс «Електронний кабінет платника».

Сплата за кожним видом платежу та за кожним видом сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

При заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів, єдиного внеску в полі «Призначення платежу» необхідно вказувати ідентифікаційний код.

За правильність заповнення реквізитів у платіжних документах відповідальність несе платник податків.

Реквізити для сплати розміщені на  суб-сайті «Територіальні органи ДПС у Харківській області» в розділі «Рахунки для сплати платежів», за посиланням: https://kh.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/