Мітинги до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 14:32

15 лютого в населених пунктах Новопокров- ської громади  відзначили  День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-ю річниця виведення військ з Афганістану.
Біля пам'ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам відбулись урочисті мітинги, на яких були присутні селищний голова Олена Слабінська, депутати, місцеві мешканці, громадські активісти , ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

В своєму привітанні Олена Слабінська відмітила, що відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії, Чехословаччині та інших країнах світу.

" Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні,"- наголосила вона.

Воїн-інтернаціоналіст , учасник бойових дій в Афганістані , мешканець смт Есхар Володимир Степанов виконав для присутніх пісні про Афганістан та армійське братерство.
Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів- інтернаціоналістів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятних знаків.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.