ЩИРІ ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ 19 січня 2022 р свій 90-літній ювілей відзначила мешканка с Тернова ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛІВНА ІСТОМІНА.

Дата: 20.01.2022 10:34

Привітати іменинницю з нагоди такої поважної дати завітали голова Новопокровської територіальної громади Олена Слабінська та  староста с. Тернова Віктор Тарусін

Ювілярці подякували за невтомну працю, вручили грамоту-вітання, подарунки та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

«Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від усіх жителів територіальної громади. Нехай доля дарує Вам ще багато щасливих років у здоров’ї та мирі!», – звернулась до ювілярки Олена Слабінська.
З ювілеєм!