Роботи з освітлення Новопокровської громади

Дата: 14.09.2021 11:37

Освітлення вулиць Новопокровської  громади  - важлива складова безпечного та комфортного перебування людини в темні години доби. А  для  нас,  сільського населення,  питання освітлених вулиць та подвір’їв особливо актуальне, адже це запорука зниження криміногенної ситуації і безпека водіїв та пішоходів, а також елемент привабливості території.

На даний час продовжується  реалізація  проекту «Вуличне освітлення» по встановленню зовнішнього вуличного освітлення в смт Введенка :  встановлено 30 сучасних світильників,  які споживають мінімальну кількість електроенергії і забезпечують хорошу видимість в темний час доби на вулицях Лугова, Нагорна, Мрії, пров.Піщаний.

На сьогоднішній день роботи з освітлення наших вулиць не припиняються.  До кінця року роботи будуть продовжуватися, з метою досягнення максимального покриття вуличним освітленням усіх вулиць Новопокровської громади.