Вітаємо з Днем народження директора КНП Людмилу Ємець

Дата: 22.01.2022 09:40

Вітаємо з Днем народження директора Новопокровського КП "Центр надання первинної медико-санітарної допомоги" ЛЮДМИЛУ ВОЛОДИМИРІВНУ ЄМЕЦЬ

Шановна ЛЮДМИЛО ВОЛОДИМИРІВНО!
Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем народження.
Свої сили і знання, професійну майстерність, щедрість душі і теплоту серця віддаєте Ви благородній справі по збереженню здоров’я і лікуванню  людей.Ви завжди на передових рубежах і впродовж всієї трудової діяльності проявляєте вірність клятві Гіппократа.
З гуманною медичною справою, з почуттям обов’язку стояти на варті здоров’я своїх земляків Ви поєднані розумом і руками, серцем і душею.
Нехай Ваше життя наповнюється радістю від досягнутого, звершеного , від здійснення мрій та задумів!
Бажаємо Вам миру, щастя, злагоди, родинного благополуччя, залишатися такою ж енергійною і невтомною, завзятою і неспокійною душею, щедрою на добрі справи в ім’я мешканців нашої громади.

З повагою селищний голова Олена Слабінська, депутатський корпус, виконавчий комітет Новопокровської громади.