Круглий стіл з залучення інвестицій

Дата: 18.01.2022 11:48

17 січня 2022р в малій залі Новопокровського будинку культури відбувся круглий стіл з підприємцями та фермерами громади на тему:"Залучення інвестицій в громаду".

Підприємці , які працюють у громаді, спробували  разом з селищним головою Оленою Слабінською та членами робочої групи Стратегії розвитку територіальної громади , представниками ННІ "Інститут державного управління" ХНУ ім В.Н.Каразіна знайти відповіді під час проведення Круглого столу на такі питання:

?Як підвищити інвестиційну привабливість та які механізми доцільно використовувати для забезпечення конкурентоспроможності громади?
?Які види підприємницької діяльності є найбільш пріоритетними для розвитку у громаді?
?Як розширити перелік джерел формування доходної частини бюджету громади?
?Як економічно мотивувати суб’єктів малого та середнього бізнесу до створення нових робочих місць?
?Які основні проблеми та що саме заважає розвитку підприємництва?
?Чим саме можна допомогти для покращення ведення малого та середнього бізнесу?
?Які питання обов’язково мають увійти до Стратегії розвитку громади?

Олена Слабінська відмітила, що розвиток громади та нарощування інвестиційного потенціалу можливий як результат спільних зусиль місцевого самоврядування, бізнесу і кожного мешканця громади.