Інформація щодо роботи пунктів щеплення від COVID-19

Дата: 09.11.2021 14:47
Кількість переглядів: 2055

Шановні мешканці Новопокровської громади!
Звертаємо  вашу увагу:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ надає інформацію щодо роботи пунктів щеплення від COVID-19: с. Тернова вул..Чугуївська,17; смт. Есхар вул.. Горького,9 .
        Проводиться запис населення на щеплення проти COVID-19 за номером телефону (Есхар-0990583814 мед.сестра Овчаренко Олена, Тернова- 0664348774 реєстратор Слюніна Валентина).
 Працює мобільна бригада, яка базується в амбулаторії смт.Введенка.
 За день Центр робить від 60 – 150 щеплень.
 В наявності є вакцини : Короновак, Астразенека, Комірнаті Пфайзер.
 У Центрі працюють досвідчені медики, які пройшли навчання у Харьківському обласному лабораторному центрі для роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.

Станом на теперішній час хворих на COVID-19 – 74 особи. Пройшли стаціонарне лікування 26 осіб.
Пункти вакцинації та мобільні бригади з липня вакцинували – 8185 осіб. З них першу дозу отримали – 5337 осіб, дві дози – 2848 осіб.