Завершився розгляд поданих проєктів Бюджету участі 2021 року.

Дата: 11.10.2021 13:47

Завершився розгляд поданих проєктів Бюджету участі 2021 року. До голосування допущено 10 проєктів, а саме:

Проєкт № 3 «Облаштування ігрового, безпечного та розвиваючого простору на ігрових майданчиках ЗДО «Колобок».
Проєкт № 4 Облаштування центрального дитячого майданчика по вул. Миру 6 у смт Есхар Чугуївського району Харківської області
Проєкт № 5 Медичне обладнання для Новопокровської амбулаторії (смт Новопокровка, вул. Маєвського, 38)
Проєкт № 6 Облаштування ігрового, розвиваючого та безпечного простору на ігрових майданчиках Дошкільного підрозділу комунального закладу «Новопокровський ліцей» Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області.Проєкт № 7 Збережемо тепло. (Заміна вікон на металопластикові на 3 поверсі Новопокровського ліцею)
Проєкт № 8 ТЕПЛИЙ ТА ЗАТИШНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ УЧНІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (Заміна вікон на металопластикові у есхарівському ліцеї)
Проєкт № 9 Скалодром у Новопокровському будинку культури
Проєкт № 10 Облаштування території відпочинку для молоді, діток та дорослих "Зелений парк" у с. Зелений Колодязь
Проєкт № 11 «Розбудова громадського простору» Громадський простір «Майбутнє в дітях» - родинний центр розвитку та дозвілля с. Зелений Колодязь
Проєкт № 12 Вуличне освітлення на сонячних батареях пішохідного шляху з с. Стара Покровка до електропоїздів
Тепер лише від вашого рішення залежить, які проєкти будуть реалізовані наступного року! Початок голосування за проекти з 12 жовтня 2021 року.
Кожен житель громади може проголосувати за пропозиції на сайті https://e-dem.ua у розділі нашої громади.
Зробити це необхідно до 01  листопада  2021 року.
Не втрачайте нагоди зробити нашу громаду кращою! Голосуйте за  проєкти односельців!