До відома громодян, які перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов

Дата: 28.09.2021 11:09

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області повідомляє, що відповідно до п. 25 та п. 25-1 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджені Постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 365 (365-2011-п) від 06.04.2011), щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

1. довідка  форма № 2 про склад сім'ї та реєстрацію.

2. довідки з місця роботи осіб, які зараховані  на квартирний  облік. В довідці повинно бути зазначено чи особа перебуває (не перебуває) на квартирному обліку за місцем праці. Якщо особа є підприємцем - подається копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця. Якщо особа не працює і є пенсіонером - копія пенсійного посвідчення. Якщо особа не працює – довідки, що засвідчують факт перебування особи без постійної роботи.

3. копії паспортів повнолітніх осіб, які зазначені в представленій довідці форми № 2 (сторінки 1, 2, 10, 11).

4. засвідчені копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження дітей)

5.  копія технічного паспорту та копія документу, що підтверджує право власності на житло (свідоцтво про право власності - якщо квартира приватизована).

6. інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта (всіх дорослих членів родини, які зараховуються на квартирний облік)

7.. копію договору найму житла між власником і наймачем,  якщо особа проживає за договором найму жилого приміщення в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності або в будинках комунальної власності.

8.  копії документів, які підтверджують право на пільги.

Громадяни, які станом на 01 січня 2022 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Повний пакет вказаних документів приймається за адресою:

смт Новопокровка  вул. Дворянська, 9А Чугуївський район Харківська область

смт Есхар вул. Перемоги, 8 Чугуївський район Харківська область