Новопокровська громада

Українська пісня - душа народу

Дата: 30.08.2021 12:32
Кількість переглядів: 714

Жити в Україні і не знати народних пісень просто не можна. Українці — це саме та нація, яка зростала на своїх піснях, яка вкладала в слова пісень усі переживання, душевні потрясіння, все те, що не могла просто забути. Недарма ж говорять, що українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його мова ,  це ще й неперевершений поклад мудрості, занотоване сховище народного звичаю та життєвого прикладу українського народу .
Велика подяка гурту "Терниця "  під керівництвом Людмили  Серебрякової за участь у святах громади , чудове виконання українських пісень  ,за любов до України , її звичаїв і народу .
Бажаємо колективу творчих успіхів , нових пісень.Очикуємо на вашу участь у наймасштабніших пісенних шоу  нашої славетної України .