Проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрію на теріторії Новопокровської селищної ради

Дата: 16.04.2021 15:12

Продовжується щорічна всеукраїнська акція з благоустрою   “За чисте довкілля” .

Мешканці всіх  сіл і селищ , організації  збираються для того ,забезпечити чистоту і лад в населених пунктах ,  прибрати  довкілля , вивезти сміття з доволі занедбаних ділянок  , привести в належний санітарний стан прибудинкові території  домогосподарств ,  озеленити  , де це  можливо . Долучилися до цієї акції  жителі Новопокровської громади  вже з кінця  березня . Вся  робота  спрямована  на  поліпшення стану  навколишнього  середовища , очищення лісосмуг , парків , узбіч доріг , територій кладовищ, озеленення  об'єктів.

Під керівництвом  старост та  при допомозі КП  “ЕКОСЕРВІС ПЛЮС” проведений грандіозний обсяг робіт на  кладовищах нашої громади.  За допомогою спецзасобів  видалені  аварійні  дерева  , чагарники , вивезено сміття .Спецтехнікою   упорядковано прилеглі території кладовищ. Різниця   між  тим , як  виглядали  кладовища до  прибирання і  зараз  досить разюча .

Було наведено лад  біля   братських  могил та  пам'ятників загиблим  воїнам: впорядковані  клумби , вирубані та  обрізані  аварійні дерева , висаджені молоді  ялинки  , самшити , ялівець, туї. Триває поточний ремонт пам'ятників та  озеленення  місць  поховання  загиблих .

В місцях  відпочинку в усіх селищах  та селах на своїх  маленьких  господарів чекають , виблискуючи на сонці , відремонтовані  та  упорядковані  дитячі  майданчики  та  спортивні зони.

Ніколи  не залишаються байдужими  до  суспільно-корисної справи та  дбають за  чисте довкілля  освітяни. Вони  завжди знаходять для цього  час ,докладають  власних зусиль для поліпшення стану, озеленення, благоустрою наших сіл, селищ  і прилеглих територій. Саме  вони, наші  вчителі , відчувають найбільшу  відповідальність за  стан  навколишнього   середовища та приділяють велику  увагу проблемам охорони  та  захисту довкілля , здорового  способу життя . Своїм вихованцям  вони особистим прикладом доводять , що  тільки разом  ,об'єднавшись навколо однієї мети, - піклування про довкілля та  підтримання навколишнього  середовища у належному стані – ми зможемо домогтися , щоб можна було відпочити , прогулятись чистими  сонячними  вулицями ,парками, вдихнути на повні груди  свіжого, наповненого запахом квітів , щебетом пташок повітря.

Сьогодні  упорядковані всі шкільні зони та зони  дитячих садків  нашої громади . Колективи  Введенського та  Тернівського ліцеїв прибрали та облагородили узбіччя доріг в смт Введенка, с Тернова, с Зелений Колодязь , а це  територія приблизно 20 км .

Виблискує чистотою , як і завжди ,  Тернівська  амбулаторія , наведено лад біля довгобуду Введенської амбулаторії , Есхарівської поліклініки .

В рамках акції    “За чисте довкілля” в смт Введенка висаджені ялинки  на площі близько  двох гектарів. Озеленині пришкільні території , ділянки біля пам'ятників загиблим воїнам в смт Введенка, Новопокровка, Есхар, сТернова  Зелений  Колодязь, території церкви , амбулаторій , дитячих майданчиків , на яких висаджено близько 250 кущів та 150 дерев.

Двомісячник з прибирання , благоустрою, та поліпшення санітарного стану довкілля триває.

Велика подяка старостам , керівникам усіх підрозділів Новопокровської селищної ради , місцевим підприємцям , усім небайдужим мешканцям громади  за активну  участь та  вагомий внесок в охорону та захист довкілля , прагнення зробити наш край чистим і процвітаючим.