Відбулась чергова сесія Новопокровської селищної ради

Дата: 18.03.2021 12:38

17 березня відбулась IV сесія VIII скликання Новопокровської селищної  ради, на якій були присутні 22 депутатів.

Питань винесених на порядок денний було чимало. Тож присутні дуже плідно попрацювати.

Насамперед, прийняли Програми по благоустрою, озелененню, поліпшення стану довкілля населених пунктів Новопокровської селищної ради на 2021-2023 роки, Програми забезпечення безкоштовним базовим лікуванням  мешканців на 2021 рік, Програми «Онкологія» на 2021 рік, затвердили Правила благоустрою Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

Внесли зміни до рішення селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік» (із змінами).

Під час сесії народні обранці затвердили утворення тимчасової контрольної   депутатської комісії щодо моніторингу та дослідження ситуації щодо стану будівництва ФОК на території Новопокровської селищної ради.

Депутати велику увагу приділяють питанню охорони навколишнього середовища, тому були розглянуті питання щодо взяття під охорону частини ботанічного заказнику місцевого значення «Ковиловий степ», а також забруднення річки Уди, та наслідки цього для екології краю.

Було розглянуто цілу низку земельних і інших важливих питань.

На сесії був присутній очільник Чугуївського районного управління поліції Олег Ткаченко. Під час свого виступу він висловив сподівання на плідну співпрацю задля безпеки мешканців Новопокровської громади, та наголосив на необхідності забезпечення безпеки, прав і свобод громадян.